İl Milli Eğitim Müdürümüz Işıklar Kocatepe İlköğretim Okulu’nu Ziyaret Etti

14 Nisan 2010 - Haber - Özel Kalem Eğitim Öğretim konularında gerekli incelemeler bulunmak ve çalışanların motivasyonunu artırılması amacıyla 12.04.2010 tarihinde İl Milli Eğitim Müdürü Hidayet YILDIRIM ve Şube Müdürü Abdullah DEMİR ile birlikte Işıklar Kocatepe İlköğretim Okulu’na ziyarette bulundular.

Ziyarette Okul Müdürü Aşkın FEDAKAR ve okulunu bütün personeli Okul Aile Birliği başkanı Hasan Hüseyin DÜŞGÜN de hazır bulundular. Elazığ Depremi içi yapılan yardım paketlerin dağıtımı ve ağaç dikme programından sonra eğitim öğretim konularında gerekli incelemeler bulunmak ve çalışanların motivasyonunu artırılması amacıyla Okul personeliyle bir araya gelen Hidayet YILDIRIM öğretmenler odasında öğretmenlerle sohbet etti. İl Milli Eğitim Müdürü Hidayet YILDIRIM konuşmasında Bir Fincan Kahve, Okuma Saati ve İlköğretim Okul Müdürleri Dostluk ve dayanışma Ortak Hareket Projelerinin önemine değindi, Bu projelerle ilimizin eğitim-öğretimin kalitesinin artıracağını, eğitimde problemlerin paylaşılarak giderileceğini, ayrıca bilgi paylaşımı sağlanacağını, görüş alışverişi ve dayanışma açısından yararlı olacağını ifade etti. Öğretmenlerde Bir Fincan Kahve Projesi ile öğrencilerin velilerini daha iyi tanıdıklarını bu sayede velilerin okula ve öğretmene sevgi beslediğini dile getirdiler. Kendilerine değer verildiğini anlayan veliler okulla bakış acısı değiştirdiğini ilişkileri daha da düzeldiğini belirttiler

Okul Müdürü Aşkın FEDAKAR Konuşmasında okullunda birlik beraberlik olduğunu, okulların başarıya odaklandığını, öğretmenlerin iyi bir takım oluşturduğunu, öğretmenler odasında öğretmenlerle eğitim öğretim adına sık sık toplantılar yaptığını dile getirdi.

Öğretmenlerimizin görüş ve önerilerini de dinleyen İl Milli Eğitim Müdürü YILDIRIM okulun yönetici, öğretmen, eğitim çalışanı ve öğrencilerine ayrı ayrı teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.