İlimiz Öğrencilerinin Çanakkkale Gezisi başladı…

Yayınlayan cenkmustafa32 20 Aralık, 2013

2013 yılı gezileri Müdürlüğümüzce Eylül ve Ekim aylarında sonuçlandırılmıştır. Ortaokul ve Liselere devam eden öğrencilere yönelik olarak; Ulu Önderimiz M.Kemal Atatürk ve Türk ulusunun kurtuluş savaşında verdikleri mücadelenin yaşandığı yerleri yerinde görmek, Çanakkale savaşındaki savaş alanlarını, şehitlikleri, anıtları ve müzeleri gezip görmelerini sağlayarak, milli ve manevi duygularını geliştirmenin yanında, farklı okullardan gelen gençlerimizin birbirleri ile tanışma ve kaynaşmalarını  amaçlayan proje gereğince İlimiz öğrencileri Çanakkale’ye uğurlandı.

18 Aralık  2013 günü saat 15.00 de Anadolu Öğretmen Lisesi bahçesinde toplanan öğrencilerimiz okul önünde hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yusuf TUĞLU, Şube Müdürü Rifat EKSİK, Anadolu Öğretmen Lisesi Müdürü Abdullah AVCI ve görevli trafik polisleri tarafından Çanakkale’ye gitmek üzere Ankara’ya uğurlandılar. 18-21 Aralık 2013 tarihleri arasında devam edecek olan gezide; öğrencilere kafile başkanı olarak Sandıklı Kız Meslek Lisesi Öğretmeni Melek YAVUZ ve öğretmen olarak da Uydu Kent Kız Meslek Lisesi Öğretmeni Göksel BAYRAKTAR eşlik edeceklerdir. Öğrencilerimiz 21 Aralık 2013 Cumartesi günü öğleden sonra yine Anadolu öğretmen Lisesinde ailelerine teslim edileceklerdir.


2013 CUMHURİYET EĞİTİM GEZİLERİ TAMAMLANDI.

Yayınlayan cenkmustafa32 5 Kasım, 2013

30 Eylül – 05 Kasım 2013 tarihleri arasında düzenlenen 2013 Cumhuriyet Eğitim Gezileri son kafile Bayburt, Tokat, Kırıkkale, İzmir, Sakarya, Balıkesir ve Konya illeri Şube Müdürü Musa DİNÇGEZ, Müdür Yardımcısı Yusuf TUĞLU ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN tarafından ilimizden uğurlanarak son buldu.


İl Milli Eğitim Müdürümüzden CEGEP´e Katılan Öğrencilere Ziyaret…

Yayınlayan cenkmustafa32 1 Kasım, 2013

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yusuf TUĞLU ile birlikte, Cumhuriyet Eğitim Gezisine katılarak ilimize misafir gelen öğrencileri Gazlıgölde konakladıkları tesislerde ziyaret etmiştir.

Proje kapsamında Sivas, Düzce, Aydın, Kocaeli, Çanakkale ve Karaman illerinden gelen öğrenci ve kafile başkanları ile görüşen İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, öğrenci ve kafile başkanlarının proje ile ilgili memnuniyetlerini belirtmeleri üzerine kendisinin de son derece mutlu olduğunu belirterek, öğrencilerden duygu ve düşüncelerini anı defterine yazmalarını, müdürlüğümüzce açılan şiir, fotoğraf ve anı yarışmalarına katılmalarını, illerine döndüklerinde ilimizde gördüklerini, öğrendiklerini ve tüm kazanımlarını  arkadaşları ile paylaşmalarını istemiştir.


Cumhuriyet Eğitim Gezileri ile İlgili Afyonkarahisarda Tören Düzenlendi.

Yayınlayan cenkmustafa32 24 Ekim, 2013

              2013 yılı Cumhuriyet Eğitim Gezileri Afyonkarahisar – Kütahya gezi bölgesi gezilerini düzenleyen Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 24 Ekim 2013 Perşembe günü saat 13.30 da Zafer müzesi önünde; kamu oyunun bilgilendirilmesi ve farkındalık yaratılması amacı ile Cumhuriyet Eğitim gezileri projesi gereğince bir tören düzenlenmiştir. Törene Afyonkarahisar Valisi Sayın İrfan BALKANLIOĞLU, Belediye Başkanı  Sayın Burhanettin ÇOBAN, İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Metin YALÇIN, daire müdürleri, geziye katılan illerin yönetici, öğrencileri ve ilimiz öğrencilerinden bir grup öğrencinin katılımı ile gerçekleşmiştir. Törende Afyonkarahisar Valisi Sayın İrfan BALKANLIOĞLU, Belediye Başkanı  Sayın Burhanettin ÇOBAN, İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Metin YALÇIN ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Yusuf TUĞLU birer konuşma yapmış, Afyon Anadolu Lisesinden ve Geziye katılan öğrencilerin şiir okumasının ardından Ekrem Yavuz  İlkokulu öğrencileri tarafından halk oyunları ile tören sona ermiştir. Tören bitiminde gezi grubuna ait öğrenciler;  protokol, ilimiz öğrencileri ve halkımız tarafından Şuhut ilçemize uğurlanmıştır.


2013 CUMHURİYET EĞİTİM GEZİLERİ TÖRENİ YAPILACAKTIR.

Yayınlayan cenkmustafa32 23 Ekim, 2013

2013 yılı Cumhuriyet Eğitim Gezileri Afyonkarahisar – Kütahya gezi bölgesi gezilerini düzenleyen Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 24 Ekim 2013 Perşembe günü saat 13.30 da Zafer müzesi önünde; kamu oyunun bilgilendirilmesi ve farkındalık yaratılması amacı ile Cumhuriyet Eğitim gezileri projesi gereğince bir tören düzenlenecektir. Törene tüm halkımız davetlidir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.


AFYONKARAHİSAR-KÜTAHYA GEZİ BÖLGESİ DUMLUPINAR GEZİSİ

Yayınlayan cenkmustafa32 11 Ekim, 2013

“2013 CUMHURİYET EĞİTİM GEZİLERİ” SAMSUN’DA YAPILAN TÖRENLE BAŞLATILDI.

Yayınlayan cenkmustafa32 11 Ekim, 2013

DUYURU

Yayınlayan cenkmustafa32 27 Eylül, 2013

2013 CUMHURİYET EĞİTİM GEZİLERİ İLE İLGİLİ TÜM EKLER,

Resmi Yazılar(Tıklayınız) LİNKİNDE YER ALMAKTADIR.

-YENİ- İLLERİN İL SENARYOLARINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ. cegep_2013_il_Senaryolari

Konaklama ve Mola Yerleri ile İlinize ait Hareket Planı, Hareket Planı linkinde yer almaktadır.


2013 CUMHURİYET EĞİTİM GEZİLERİ AFİŞ

Yayınlayan cenkmustafa32 27 Eylül, 2013