AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

15 Temmuz Şehitleri Ömer HALİSDEMİR Birlik, Beraberlik ve Kardeşlik Koşusuyla Anıldı...

15 Temmuz Şehitleri Ömer HALİSDEMİR Birlik, Beraberlik ve Kardeşlik Koşusuyla Anıldı.
15 Temmuz Şehitleri Ömer HALİSDEMİR Birlik, Beraberlik ve Kardeşlik Koşusuyla Anıldı...

      15 Temmuz Şehitleri anısına Ömer HALİSDEMİR Birlik, Beraberlik ve Kardeşlik koşusu düzenlendi. İl Milli Eğitim Müdürümüz  Metin YALÇIN, Şube Müdürlerimiz Mustafa AKÇİL, Gürbüz BIDIK, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürleri İsmail BARIN ve İsmail KILINÇ, Işıklar Belediye Başkanı Erol ÖZAĞIL  katıldı.

 

       Vatan, bayrak ve millet için okunan selalarla şehadete koşan 15 Temmuz şehitlerini anmak,15 Temmuz Şehitlerini öğrencilerimize ve gelecek nesillere unutturmamak adına düzenlenen etkinlikte Ömer HALİSDEMİR Birlik, Beraberlik ve Kardeşlik Koşusuna Işıklar Balı Sultan İlkokulu öncülüğünde Işıklar İmam Hatip Ortaokulu ve Işıklar Dumlupınar İlkokulu öğrencilerinden yaklaşık 250 öğrencimiz katıldı. 15 Temmuz Şehitleri  anısına  bir öğrencimiz birlik beraberlik ve kardeşlik için koştu. Koşuya katılan her öğrenciye Ömer HALİSDEMİR ve 15 Temmuz Şehitleri anısına tişört ve madalya hediye edildi, 4 farklı kategoride dereceye girenler öğrencilerimiz çeşitli ödüller İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN  ve protokol üyeleri tarafından verildi. Ömer HALİSDEMİR Birlik, Beraberlik ve Kardeşlik Koşusu programına katılan tüm öğrenci, veli ve davetlilere protokol üyelerince bir olduğumuzu beraber olduğumuzu anımsatan halka tatlısı dağıtıldı.
        İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN  birlik, beraberlik ve kardeşlik için koşan öğrencilerimizi tebrik ederek 15 Temmuz şehitleri anısına oluşturulan manevi atmosfere destek veren, emeği geçen herkese teşekkür etti. Program bitiminde YALÇIN öğretmen, öğrenci ve velilerle sohbet etti.

30-11-201630-11-201630-11-201630-11-201630-11-2016

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.