AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi Mesajı...

102 yıl önce vatanımızı tüm imkansızlık ve zorluklara rağmen  koruyan ve bize emanet eden  şehitlerimizi rahmetle anıyorum.
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi Mesajı...

           Çanakkale Zaferi’ne giden yol çok çetin bir yoldu. Aziz milletimizin evlatları canları pahasına vatanımızı korudular. Yüreklerinde vatan toprağını düşman askerine teslim etmemek niyetiyle çıktılar yola. Vatan düşmandan temizlendi ve nice canlar suladı vatan toprağını.

          Şehidim; hedefine varıp diktiğin bayrak hala gönderde dalgalanıyor. Elini uzatan hiçbir haine teslim etmedik etmeyeceğiz. Gençlerimiz  sizin açmış olduğunuz yolda emin ve kararlı adımlarla yürümektedir.

          Çanakkale Zaferi´ni en kalbi duygularla kutluyorum. İnanıyorum ki bu vatanın en genç evlatları birlik, beraberlik içinde yaşayacaklar. Çanakkale ‘de tarih yazmış  tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle  anıyorum.Ruhunuz şad olsun.

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.