AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2 Nisan Otizm Farkındalık Gününde Beraberiz Etkinliği...

Afyonkarahisar Özel Eğitim Uygulama Merkezi Müdürlüğünce "2 Nisan Otizm Farkındalık Gününde Beraberiz" etkinliği İlimiz Afyonkarahisar Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde2Nisan 2015 tarihinde gerçekleştirildi.
2 Nisan Otizm Farkındalık Gününde Beraberiz  Etkinliği...

         Düzenlenen programa Vali yardımcısı Akgün CORAV,İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN , Aile ve Sosyal politikalar İl Müdürü Alper SEZER , kurum amirleri ile hayırseverler , Sivil Toplum Kuruluşlarımızın  temsilcileri, okullarımızın idareci ve öğretmenleri ile misafirler katıldı. Programda bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN, Otizmli çocuklarımızın sosyal hayata kazandırılması için  eğitimin önemi üzerinde durarak, bu alanda daha kapsamlı bir Özel Eğitim Uygulama Merkezi (Otizmli çocuklar İçin ) yapımına ihtiyaç olduğunu ifade etti.  Afyonkarahisar Özel Eğitim Uygulama Merkezi öğrenci ve öğretmenleri  tarafından hazırlanan rontlar, şiirler ve şarkılar sahnelendi.

" Otizmi Fark Ediyorum " temalı  yarışmanın ödül töreni gerçekleştirilerek dereceye girenlerin ödülleri  protokol tarafından takdim edildi. "Bende Fotoğraf Çekiyorum" sergisinin açılışı yapılarak program sona erdirildi.

 

 

 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.