AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 Kasım Öğretmenler Günü Hatıra Ormanına Fidan Dikimi...

24 Kasım Öğretmenler Günü Hatıra Ormanına Fidan Dikimi...

        24 Kasım Öğretmenler Günü Hatıra Ormanı’na yapılan fidan dikimi programı Vali Mustafa TUTULMAZ, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin ÇOBAN, Eskişehir Orman Bölge Müdürü Recep TEMEL, Meteoroloji 5. Bölge Müdürü Alper AKÇAKAYA, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Muammer DEMİRCAN ve öğretmenlerin katılımı ile gerçekleştirildi.

        Programda Vali Mustafa TUTULMAZ, “ Sayın Bakanımız her vesile ile fidanları toprakla buluşturmayı hedefliyor ve bu yönde talimatlar veriyor. Bunun bir yansıması olarak da bu gün Öğretmenler Günü vesilesiyle burada öğretmenlerimizin adına güzel bir orman oluşturuyoruz. Öğretmenlerimizle fidanların yan yana anılması büyük anlam ifade ediyor çünkü insanımızı çocuklarımızı yetiştiren öğretmenlerimiz bir taraftan da burada ormanın yetişmesine vesile oluyorlar. Onları Öğretmenler Gününde bu şekilde bir etkinlikte buluşturmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz, hayırlı olsun” dedi.

        Daha sonra Vali TUTULMAZ ve protokol üyelerince 24 Kasım Öğretmenler Günü Hatıra Ormanına fidan dikimi gerçekleştirildi.    

29-11-201729-11-2017

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.