AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek” adlı Resim, Şiir, Kompozisyon Yarışması...

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Yeşilay Afyonkarahisar Şubesi arasında imzalanan “SağlıklıNesil, Sağlıklı Gelecek “ adlı resim, şiir, kompozisyon ve slogan yarışmasında dereceye giren öğrencilerimize 02/06/2015 tarihinde ödül töreni düzenlenmiştir.
“Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek” adlı Resim, Şiir, Kompozisyon Yarışması...

Aydın Doğan Bilim Sanat Merkezinde düzenlenen törene Vali Yardımcısı Akgün CORAV, Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Mustafa SOLAK, Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN, Yeşilay Afyonkarahiar Şube Başkanı Yusuf GÖKÇE ve diğer kurum müdürleri katıldı.

Yeşilay’ın tanıtım videosu ile başlayan ödül töreninde Afyon Kocatepe Üniversitesi öğrencileri tarafından Türk Halk Müziği dinletisi sunuldu. Daha sonra Yeşilay Afyonkarahisar Şubesi tarafından dereceye giren öğrencilerimizden birinci olanlar tam altın, ikinci olanlar yarım altın, üçüncü olanlar çeyrek altınla ödüllendirildi.

Yeşilay Afyonkarahisar Şubesi Başkanı Dr.Yusuf GÖKÇE Yeşilay’ın bağımlılıkla mücadelesinde de tüm kurumlarla birlikte koordinasyon içerisinde olan ve destek veren Sayın Valimiz Hakan Yusuf GÜNER’e ve Yeşilay’ın bir yıldır yoğun olarak sürdürdüğü faaliyetlerinde desteklerini esirgemeyen Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’a teşekkür etti.

  

 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.