AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Sınıfı Yönetebilmek” Semineri...

İlimiz merkezinde 125 okul ve yaklaşık 1200 öğretmenimize Uzman Psikolog Eğitim Uzmanı Özkan Şenol tarafından“Sınıfı Yönetebilmek” konulu seminer verilmiştir.
“Sınıfı Yönetebilmek” Semineri...

İlimiz merkezinde 125 okul ve yaklaşık 1200 öğretmenimize Uzman Psikolog Eğitim Uzmanı Özkan Şenol tarafından  “Sınıfı Yönetebilmek” konulu seminer verilmiştir. Seminer öğretmenlerimiz ve okul müdürlerimiz tarafından çok beğenilmiştir. Seminere katılan İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin Yalçın seminer sonunda Uzman Psikolog  Özkan Şenol’a katkılarından dolayı plaket vererek teşekkürlerini belirtmiştir.  Aynı seminer Emirdağ, İhsaniye ve Şuhut İlçelerimizde tüm öğretmenlerimize verilmiş olup; Sandıklı, Dinar, Bolvadin ve Çay İlçelerimizde de önümüzdeki günlerde tüm öğretmen ve okul idarecilerine verilecektir. Seminere katkı ve emeklerinden dolayı Uzman Psikolog Eğitim Uzmanı Özkan Şenol Bey’e, seminerin düzenlenmesi ve planlanmasında emeği geçen Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Fatih Akçil ve Şube Müdürümüz Hikmet Tuncer ‘e teşekkür ederiz. Benzer seminer ve sunumların belirli aralıklarla tekrarlanmasını umarız.

 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.