AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Zaferin 100. Yılı” Resim Sergisi...

Çanakkale Zaferi´nin 100. Yılında kutsal vatanımız için canlarını feda eden şehitlerimizin Şehitler Gününü anma törenleri kapsamında İlimiz Aydın Doğan Bilim ve Sanat Merkezi öğrencilerinin hazırladığı “Zaferin 100. Yılı” adlı resim sergisinin açılışı,İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN ve İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Mustafa AKÇİL tarafından yapıldı.
“Zaferin 100. Yılı”  Resim Sergisi...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN açılış sırasında öğrencilere hitaben; “Çanakkale Zaferinin dünya tarihinde ki en önemli savaşlardan biri olduğunu, çok zor şartlarda bu zaferin kazanıldığını, Türk milletinin azmi ve inancıyla vatan toprağının düşmandan korunduğunu belirterek siz sevgili öğrencilerimizin de bunun bilincinde olup daha çok çalışarak ülkemizi daha ileri seviyeye taşıyacağınıza inanıyorum” dedi.

Sergide emeği geçen Aydın Doğan Bilim ve Sanat Merkezi personeli ve öğrencilerimize teşekkür eder başarılar dileriz.

 

 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.