AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Acquiring Languages is an ART!” Adlı Projenin Katılımcılarına Katılım Belgesi Verildi...

“Acquiring Languages  is an ART!” Adlı Projenin Katılımcılarına Katılım Belgesi Verildi...

     Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN tarafından,   Kocatepe Anadolu Lisesi’nin koordinatörlüğünü üstlendiği Türkiye Ulusal  Ajansı  tarafından desteklenen 2014-1-TR01-KA201-013196 sözleşme numaralı “Acquiring Languages is an ART!” adlı projenin katılımcılarına katılım belgesi verildi.

 

     Afyonkarahisar Kocatepe Anadolu Lisesi’nin koordinatörlüğünü üstlendiği Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen 2014-1-TR01-KA201-013196 sözleşme numaralı “Acquiring Languages is an ART!” adlı projenin 2. toplantısı 28 Eylül -2 Ekim 2015 tarihleri arasında Kocatepe Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirilmiştir. Toplantıya İngiltere, İrlanda ve Polonya’dan öğretmenler ve kurum temsilcileri katılmış,  dil eğitimiyle ilgili farklı konular görüşülmüş,  konuyla ilgili mevcut sorunlara çözümler getirilmeye çalışılmış ve sınıf ortamında pratik dil eğitimine yönelik uygulamalar gerçekleştirilmiştir. Ayrıca projenin aynı isimli eTwinning ayağı da toplantı esnasında detaylı bir şekilde görüşülmüş ve bu platformda yapılacak çalışma ve paylaşımların proje fikri çıktısı olan online platforma temel oluşturması kararlaştırılmıştır. 

ADNAN_KALAYCIOGLUADNAN_KALAYCIOGLUADNAN_KALAYCIOGLU

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.