AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ADAP projesi başlangıç toplantısı yapıldı...

Afyonkarahisar’da Değerlerimizi Anlatıyoruz (ADAP) projesi başlangıç toplantısı yapıldı. 2013-2014 yılında ilimizde ilk defa uygulanmışAfyonkarahisar’da Değerlerimizi Anlatıyoruz (ADAP) projesi bu eğitim öğretim yılında da uygulanmaya devam ediyor.
ADAP projesi başlangıç toplantısı yapıldı...

Süleyman Demirel Fen Lisesi konferans salonunda merkez ve merkeze bağlı anaokulları ve ilkokullar öğleden önce, ortaokul ve liseler öğleden sonra olmak üzere okul ekipleri toplantısı yapıldı. Bu yıl tüm ilde yaygınlaştırılan projeye ilçe milli eğitim müdürlüklerinden projeden sorumlu şube müdürleri ve ilçe temsilcileri de toplantıda yer aldı. Toplantıda proje kapsamında geçen yıl yapılan faaliyetler, istatistiki bilgiler paylaşıldı. Her aya bir değer paylaştırılarak üç birinci üç ikinci dönem olmak üzere altı değer bu yıl projenin planını oluşturuyor. Toplantıya katılan İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa AKÇİL önceki yıldan ekipte yer alan ekip üyelerine yaptıkları topluma faydalı çalışmalardan dolayı teşekkür ederken, ekiplere projenin ikinci yılında öğrencilerin de dahil edilerek proje etki gücünü artırmayı hedeflediklerini ve bu yıl yapılacak çalışmalar için umutlu olduklarını söyleyerek başarılar diledi.

 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.