AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Afyon Lisesi’nde “Biyografı Köşesi Açılışı"...

Orman ve Su İşleri Bakanımız Sayın Prof. Dr. Veysel EROĞLU ile Sayın Valimiz Hakan Yusuf GÜNER ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN’ın katılımıyla, Afyon Lisesinde Sayın Bakanımızın Biyografi Köşesinin açılışı gerçekleştirildi. Açılışa İl Protokolünün yanı sıra kalabalık bir vatandaş topluluğu da eşlik etti.
Afyon Lisesi’nde “Biyografı Köşesi Açılışı

Eski Cumhurbaşkanlarımızdan Süleyman Demirel, Ahmet Necdet Sezer ve daha birçok devlet büyüğümüzün de mezun olduğu ve köşesinin bulunduğu Afyon Lisesinde Sayın Bakanımız Prof. Dr. Veysel EROĞLU içinde bir biyografi köşesi hazırlandı. Açılışta konuşan Sayın Bakanımız Veysel EROĞLU, kendisini onurlandıran ve çok da duygulandıran bu köşenin hazırlanmasında emeği geçen başta Sayın Valimiz Hakan Yusuf GÜNER olmak üzere herkese teşekkür etti.  Açılışın ardından okul müzesinin gezilmesi ile program sona erdi. 

 

 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.