AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Afyonkarahisar 1. Ulusal Kat Hizmetleri Yarışması Yapıldı...

Afyonkarahisar 1. Ulusal Kat Hizmetleri Yarışması Yapıldı.
Afyonkarahisar 1. Ulusal Kat Hizmetleri Yarışması Yapıldı...

             Afyonkarahisar 1. Ulusal Kat Hizmetleri Yarışması  Bakanlığımızın onayı ve Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin katkılarıyla 4-5 Nisan tarihleri arasında Afyonkarahisar  Yeni Spor Kompleksi  Kapalı Spor Salonunda yapıldı. Yarışmaya Sayın Vali Yardımcımız Erhan GÜNAY, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Yunus TORTOP, Şube Müdürümüz Mustafa AKÇİL ve protokol üyeleri katıldı.

            Yarışma İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın konuşmalarıyla başladı. İl Milli Eğitim Müdürümüz 1.Ulusal Kat Hizmetleri yarışmasının ilimizde yapılmasının sevindirici bir durum olduğunu belirtti. Okulumuz ve sektörün desteğiyle yapılan  yarışmada tüm katılımcılara başarılar diledi. Afyonkarahisar tanıtım videosu gösteriminden sonra halk oyunları gösterisi misafirlerin beğenisine sunuldu.

     Yarışmanın ilk günü   Turizm ve otelcilik alanında eğitim veren mesleki ve teknik anadolu liseleri   arasında yapılan yarışmaya ülke genelinde 10 lise katıldı. Konya, Antalya, Bilecik, Denizli, Isparta, Mersin ve Yalova illerinden  ekipler standartlara uygun  Hausekeeping departmanı ile ilgili olarak 6 kategoride yarıştılar. Yarışmada birinci Yalova Şaban Temuge MTAL, ikinci Antalya Kumluca MTAL, üçüncü Denizli Sema Abdurrahman Karamanlıoğlu MTAL oldu.


        5 Nisan’da oteller alanında yarışmaya İkbal Otel – Korel Otel – Oruçoğlu Otel – Budan Otel – Özgül Termal Otel  - Çakmak Otel – Garden Kale Otel – NG Afyon Otel ve  Emir Murat Özdilek Uygulama Oteli personelleri bireysel olarak  katıldı. 6 kategoride yapılan yarışmalar sonucu bireysel sıralamada dereceye giren ekip ve yarışmacılara madalyaları İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN,  Şube Müdürümüz Mustafa AKÇİL ve okul müdürü tarafından takdim edildi.  Yarışmaya katkı sağlayan sektör yöneticilerine ve Jüri üyelerine İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN plaket takdim etti.

06-04-201706-04-201706-04-201706-04-201706-04-2017

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.