AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Afyonkarahisar Eğitiminde Hedef 2023

Müdürlüğümüz AR-GE birimi tarafından hazırlanan “Afyonkarahisar Eğitiminde Hedef 2023” temalı Stratejik Planlama konulu eğitim tamamlandı.
Afyonkarahisar Eğitiminde Hedef 2023

Müdürlüğümüz AR-GE birimi tarafından hazırlanan ve bölge ajansımız olan Zafer kalkınma Ajansı tarafından destek almaya hak kazanan “Afyonkarahisar Eğitiminde Hedef 2023” temalı Stratejik Planlama konulu teknik desteğimizin eğitimleri uzman eğitimci yönetiminde 24/ Ekim/ 2014 tarihinde Merkez Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin toplantı salonunda saat 09:00 da İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın’ın açılış konuşmasıyla başlamıştır.

Açılış konuşmasında Metin YALÇIN “Verilecek bu eğitimin ilimizdeki bu eğitim sayesinde Okullarımız ve kurumlarımız Milli Eğitim Bakanlığının ikinci stratejik plan dönemini olan ve 2015–2019 yıllarını kapsayan plan dönemi için gerekli eğitimleri almasını sağlamak ve ilimizdeki stratejik planlama çalışmalarına rehberlik etmesini okul ve kurumlarımızın daha başarılı bir planlama dönemi geçirmelerin sağlamaktır. Eğitimler Zafer Kalkınma Ajansı tarafından görevlendirilen eğitimci Abdurrahman MURATOĞLU tarafından 3 gün süreyle katılımcılara Stratejik Planlamanın süreçleri hakkında teorik ve uygulamalı eğitimler verilmiştir. Eğitime İlimiz Merkezinden 44, ilçelerimizden 54 olmak üzere toplan 98 kişidir. Katılımcılar İl/İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerimizin İlgili Şube Müdürleri, Okul/Kurum yöneticileriyle İl Milli Eğitim Müdürlüğündeki birim şeflerinden oluşmaktadır. 3 günlük eğitimler sonunda katılımcılara yapılan törenle belgeleri verilmiştir. 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.