AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Afyonkarahisar eTwinning ( Avrupa Okul Ortaklıkları) Değerlendirme Toplantısını Yapıldı...

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün yürütmekte olduğu eTwinning çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. 2014-2015 Eğitim- öğretim dönemi için ilk olarak seçilen 42 pilot okulda 1-12 Eylül tarihlerinde bilgilendirme seminerlerini gerçekleştiren eTwinning ekibimiz, seminerlerde her okuldan seçilen koordinatör öğretmenlerle 14 Ekim 2014 tarihinde bir araya geldi.
Afyonkarahisar eTwinning ( Avrupa Okul Ortaklıkları) Değerlendirme Toplantısını Yapıldı...

   Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN,  Strateji Geliştirme Biriminden eTwinning İl koordinatörü Bahri TURUNÇ ve Pınar DEMİR katıldı. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN, Afyonkarahisar’da TÜBİTAK projelerinde yakalanan başarının eTwinning projeleri için de temenni etti ve ilgileri için öğretmenlere teşekkür etti. eTwinning İl Koordinatörü Bahri TURUNÇ, ‘’eTwinning ekibi olarak proje yapan okullarımızın, öğretmenlerimizin yanındayız ve onları her zaman destekleyeceğiz’’ dedi.  Ayrıca isteklikoordinatör öğretmenlerle eTwinningprojelerinin bu yıl Afyonkarahisar’da çok farklı bir noktaya ulaşacağını belirtti.

 Etwinning okul koordinatör öğretmenleri okullarındaki öğretmenlerin eTwinningportalına kaydının yapıldığını ifade ederek; okullarında başlattıkları ve ortak oldukları eTwinning projeleri hakkında bilgi verdiler.

Toplantı sonunda 14-16 Kasım 2014 tarihleri arasında Uşak’ta gerçekleşecek olan eTwinning Bölgesel Proje Hazırlama Çalıştayı’na proje hazırlama konusunda deneyimi olmayan ama proje hazırlama konusunda istekli olan farklı branşlarda 5 öğretmenimiz ( Ortaokul İngilizce, İlkokul İngilizce, Ortaokul Matematik, Ortaokul Fen Bilgisi, Ortaokul Sosyal Bilgiler)seçildi.

Ayrıca her yıl eTwinning kapsamında gerçekleştirilen en büyük organizasyon olan ve bu sene 27-29 Kasım tarihlerinde Roma’da gerçekleşecek olan eTwinning Yıllık Konferansı’na başvurusu kabul edilen Özerler Ortaokulu İngilizce öğretmeni Aytaç POTUK ekibimiz tarafından tebrik edildi.

 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.