AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü ve Polis Eşleri Derneği Ataköy İlkokulu Öğrencilerimize Kitap Bağışladı…

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü ve Polis Eşleri Derneği Ataköy İlkokulu Öğrencilerimize Kitap Bağışladı…

Kitap bağışı için Ataköy İlkokulumuzda düzenlenen törene İl Emniyet Müdürü Gürsel YILDIZ’ın yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Polis Eşleri Derneği Başkanı Yeliz Yeşim YILDIZ, Okul Müdürü İbrahim ALKAN, dernek üyeleri, öğretmen ve öğrencilerimiz katıldı.

Okul öğrencilerimizin protokolü  karşılama ve çiçek taktimi ile başlayan törende konuşan İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; “İl Emniyet Müdürlüğümüze ve Polis Eşleri Derneğimize öğrencilerimiz için yapmış oldukları kitap bağışından dolayı teşekkür ediyorum. Kitap başka dünyalara açılan bir kapıdır, en iyi dosttur. Belki bir kitap sayfasında hayatımızı güzelleştirecek bir cümleye rastlayabiliriz. Kitaplar, duygu dünyalarımızı düzenleyecek, şekillendirecek güzellikleri barındırır. Değerli öğrenciler her zaman her yerde okumak için kendinize zaman ayırın” dedi.

İl Emniyet Müdürü Gürsel YILDIZ ve Polis Eşleri Derneği Başkanımız öğrencilere bol bol kitap okumalarını ve anlamlı okuma yapmalarını tavsiye ederek sınıflarda öğrencilerimize kitap takdiminde bulundu.

Görevli polis memurlarımız tarafından, okulumuz öğrencilerine trafik eğitimi verilmesiyle program sona erdi.

25-02-201925-02-201925-02-201925-02-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.