AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Afyonkarahisar Münazara Ligi Açılışına İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Katıldı...

 Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Toplantı Salonunda yapılan Münazara Ligi Açılış Programına İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, okul müdürlerimiz ve Ar-Ge Personeli katıldı.
Afyonkarahisar Münazara Ligi Açılışına İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Katıldı...

            Açılış konuşmasını gerçekleştiren  İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN;  

 

            Kendine güvenen, kendini ifade edebilen, farklı fikirlere saygı duyan, sorumluluk sahibi, işbirliği yapabilen, farklı bakış açılarına sahip, sürekli kendini geliştiren  nesiller yetiştirmek için münazara ligini yapıyoruz.            İl genelinde yapacağımız ligine 14 ilçe, 40 okul, 60 öğretmen ve 200 öğrenci katılacaktır. Hazırlık aşamasında gönüllü 27 Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenine jüri eğitimi verildi. İlk maçlar 9-19 Ocak 2018 tarihleri arasında belirlenecek günlerde yapılması planlanan münazara ligi, katılımcı ilçe ve okul sayısı, jüri eğitimleri ve ön çalışmaları düşünüldüğünde genel itibariyle  ülkemizde bir ilk olma özelliği taşıyor. Her yıl hedef büyüterek büyüyen bir ligimiz var. Münazara liginin öğrenci ve öğretmenlerimize faydalı olmasını temenni ediyorum. ” diyerek sözlerini tamamladı.

 

 

            Münazara ligine katılacak okulların kura çekiminin ardından program sona erdi.

19-12-201719-12-2017

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.