AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Afyonkarahisar TÜBİTAK Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Bölge Finaline 16 Proje İle Katılıyor...

Afyonkarahisar TÜBİTAK Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Bölge Finaline 16 Proje İle Katılıyor...

Bu yıl 50.´si düzenlenen TÜBİTAK Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasına okullarımızdan 396 proje ile başvuru yapılmıştı. 25-27 Şubat 2019 tarihleri arasında Konya´da Necmettin Erbakan Üniversitesi yerleşkesinde yapılacak olan Bölge Finaline ilimizden listedeki kurumlardan isimleri yazılı öğretmen ve öğrencilerimize ait toplam 16 proje ile katılıyoruz. Bu projelerin branşlara göre dağılımı Fizik 2, Kimya 2, Coğrafya 2, Değerler Eğitimi 2, Matematik 2, Tarih 2, Teknolojik Tasarım 2, Sosyoloji 1 ve Yazılım 1 ,kurumlara göre dağılımı ise Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi 10, Sinanpaşa Tınaztepe Çok Programlı Anadolu Lisesi 2, Anadolu imam Hatip Lisesi 2, Süleyman Demirel Fen Lisesi 1 ve İscehisar Baddal Aygün Anadolu Lisesi 1’dir. Belirtilen tarihlerde bölge illerinden (Afyonkarahisar, Antalya, Burdur, Isparta, Karaman ve Konya) seçilen toplam 100 proje sergilenecek ve değerlendirilecektir. 28 Şubat 2019 tarihinde Bölge Sergisinin kapanışı ve ödül töreni yapılacaktır. 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.