AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Afyonkarahisar´da İlk Kez Münazara Ligi Düzenlendi...

Afyonkarahisar´da İlk Kez Münazara Ligi Düzenlendi...

TOBB Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans salonunda yapılanmüsabakaları İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN, Şube Müdürlerimiz Mustafa AKÇİL, Hikmet TUNCER, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

 

Münazarada Kocatepe Anadolu Lisesinin birinci, Afyon Lisesinin ikinci ve Anafartalar Anadolu Lisesinin ise üçüncü olduğu münazara ligi finalinde bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN, münazara, öğrencilerin kendilerini ifade edebilmeleri için çok önemli bir fırsattır. Öğrencilerimiz münazara için tez ve antitez üretirken problem çözme hızlarını da artırıyor. Aynı zamanda karşı görüşü sabırla dinlemeyi de öğreniyorlar. Münazara Ligi´ne katılan 24 okulumuzun öğrencilerini gönülden tebrik ediyorum. Bu ligin kaybedeni yok diyerek sözlerini tamamladı.

01-06-201701-06-2017

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.