AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Ailemiz Her Şeyimiz - Ağızlar Kirlenmesin" Projesi...

İbrahim Evren Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Meral YILMAZ, okul yöneticileri, öğretmen ve öğrencileri ile birlikte “Ailemiz Her Şeyimiz – Ağızlar Kirlenmesin” projesi ile ilgili yapmış oldukları çalışmaları sunmak ve hazırlamış oldukları ürünleri takdim etmek üzere Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ ı makamında ziyaret ettiler.


Okul yöneticileri e-twining projesi “Ailemiz Her Şeyimiz, Ağızlar Kirlenmesin” kapsamında farkındalık oluşturacak etkinliklerle ailenin önemini gençlere ve anne babalara kavratmak, argo ve küfrün bir ahlak problemi olduğunu ve milletimizin değerleri ile uyuşmadığını bizim için en değerli varlıklarımızın böylesine ağza alınmayacak ifadelerle değersizleştirildiğini halkımıza anlatmak için İbrahim Evren Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak dahil olduğumuz projeyi daha geniş kitlelere ulaştırmak için; yürüyüş, klip, tanıtım standı, kamu spotu, afiş ve pankartlarla daha da yaygınlaşmasını sağladıklarını ifade ettiler. 

Milli Eğitim Maarif Müfettişleri Başkanı, Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerini de ziyaret eden Okul Yönetici ve öğrencileri; Proje süresi bittikten sonra da okul öğrenci ve velilerimizin aile bağlarının kuvvetlenmesi ve küfürsüz-temiz ağızlı, birbirine saygılı bir toplum için mücadeleye devam edeceklerini belirttiler.

 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.