AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Akçin Yörükoğlu Atilla Millik Ortaokulu Heyeti Müdürümüz’ü Ziyaret Etti...

  Akçin Yörükoğlu Atilla Millik Ortaokulu  Heyeti  Müdürümüz’ü  Ziyaret  Etti...

          2015-2016 eğitim öğretim yılının açılışı ve İlköğretim Haftası kutlamaları kapsamında 29 Eylül 2015 Salı günü saat 16.30’da Akçin Yörükoğlu Atilla Millik Ortaokulu Okul Müdürü Hüseyin DADAK, Sınıf öğretmeni Davut ŞENOL ve 4 öğrenciden oluşan heyet Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN’ı makamında ziyaret etti.

      Okul Müdürü okulun bahçesinde yapılan ilkokul binasının eğitim öğretime açılarak ikili öğretimden normal öğretime geçilmesinin öğrenciler ve veliler tarafından sevinçle karşılandığını belirtti ve bunun için öğrencilerle birlikte Millî Eğitim Müdürümüz’e teşekkür ettiler.

     Öğrencilerle yaptığı  kısa bir sohbetin ardından Millî Eğitim Müdürümüz’ün 2015-2016 eğitim öğretim yılının ilimize ve ülkemize hayırlı olması dilekleriyle ziyaret sona erdi.

 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.