AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Anadolu Gençlik Derneği Yetkililerinden Milli Eğitim Müdürümüze Ziyaret...

Anadolu Gençlik Derneği Yetkililerinden Milli Eğitim Müdürümüze Ziyaret...

 

           İlimizde toplumsal-sosyal sorumluluk alanında, toplumun her kesimine yönelik çalışmalar yapan Anadolu Gençlik Derneği yetkilileri 03 Mart 2015 Salı günü,  İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN’ı makamında ziyaret ettiler. Dernek yetkilileri İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından yürütülen “Değerler Eğitimi” konusundaki çalışmalara bu alanda sorumluluk taşıyan bir sivil toplum kuruluşu olarak destek vermek istediklerini ifade ettiler.

 

           İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN  “Çevreye, insanlara ve kendine karşı sorumluluklarının farkında, tarihine, çağına ve yarınlara duyarlı; kardeşliğin, merhametin, sevginin ve iyiliğin yaygınlaştırılması gibi temel değerlerimizin öğrencilerimize kazandırılabilmesine yönelik olarak devam eden değerler eğitimi çalışmaları konusundaki hassasiyet ve sorumluluğun toplumun her kesimi tarafından desteklenmesinin, verilecek eğitimlerin hedeflerine başarıyla ulaşması açısından önem taşıdığını” vurguladı.

 

          Ayrıca “Değerler Eğitimi” çalışmaları için Anadolu Gençlik Derneği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz arasında bir protokol yapılmasına karar verilerek ilgili çalışmalara başlandı. Ziyaretlerinden dolayı Anadolu Gençlik Derneği üyelerimize teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

 

 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.