AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Anneler Yarışıyor Çocuklar Alkışlıyor…

Anneler Yarışıyor Çocuklar Alkışlıyor…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Beyyazı İlkokulumuzun değerler hareketi kapsamında düzenlediği  Milli Birlik ve Kardeşlik Değeri olarak “Anneler Yarışıyor Çocuklar Alkışlıyor” projesi kitap okuma yarışmasının ödül törenine katıldı.

Okul Müdürü Serkan ÇELİK’in proje ile ilgili bilgi verdiği açılış konuşmasının ardından İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; “ Annelerimizin  yarıştığı çocuklarımızın alkışladığı güzel bir etkinlik olmuş. Veliler olarak çocuklarımızın daha başarılı olmalarını istiyorsak bizler de okumalıyız. Onlara okuyarak ve derslerinde yardımcı olarak örnek model olmalıyız. Okula sürekli gelerek idarecilerimizle ve öğretmenlerimizle bağlarımızı sıkı tutmalıyız. Okulla ve öğretmenlerimizle iletişim içerisinde olmanız çocuklarınızın akademik başarılarının yanı sıra davranışlarının ve ahlaki değerlerinin de olumlu yönde geliştiğini göreceksiniz. Bu güzel etkinliğe yoğun katılımınızdan dolayı hepinizi tebrik ediyorum. Kazandığınız okuma alışkanlığınızı devam ettirmenizi temenni eder, okul idarecilerimize, proje sorumlusu öğretmenimiz Halil YAĞICI ve  tüm öğretmenlerimize siz velilerimizin huzurunda teşekkür ediyorum’’ dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN dereceye giren annelerimize ödüllerini vererek sınıflarda öğrencilerimizin katkılarıyla hazırlanan tarım atölyesini ziyaret etti. Öğretmen ve öğrencilerimizden atölyelerde yürüttükleri çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Ziyaret tarım atölyesinin bahçe etabının gezilmesiyle ziyaret son buldu.

20-03-201920-03-201920-03-201920-03-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.