AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AR-GE Birimi Avrupa Birliği Projeleri Tanıtım Toplantısı…

Müdürlüğümüz AR-GE Birimi tarafından hazırlanarak organize edilen, “Avrupa Birliği Projeleri Tanıtım Toplantısı” 14 Ocak Çarşamba günü saat 14.00 da Afyon Lisesi Konferans Salonu’ nda yapıldı.
AR-GE Birimi Avrupa Birliği Projeleri Tanıtım Toplantısı…

          Toplantıya Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Sayın Erhan GÜNAY, İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Metin YALÇIN, Protokol Üyeleri, İlçe Kaymakamları, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile İl ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Okul Müdürleri ve çok sayıda davetli ve basın mensupları katıldı.

           İlimiz genelinde 2013 yılında Türkiye Ulusal Ajansı tarafından finanse edilen 5 AB Projesi ile 2014 yılında kabul edilerek sözleşmesi imzalanan toplam 2.425,044.- avroluk bütçeli 23 AB Projesinin Okul Proje Koordinatörleri tarafından sunumları yapıldı. Proje tanıtım sunumlarıyla oldukça hareketli geçen toplantıda Sandıklı 75.Yıl İlkokulu’ nun Erasmus Plus / K2 Stratejik Ortaklık Projesi kapsamında ülkemizde bulunan Fransa Marsilya ve Nice Akademi’ den e-Twinning Bölge Sorumlusu Madam Silvi Berit ile Madam Cristina Maria Avrand’ da katılımlarıyla renk kattılar.

 

 

         

 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.