AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Asiye Sultan Anaokulumuz İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ı Makamında Ziyaret Etti…

Asiye Sultan Anaokulumuz  İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ı Makamında Ziyaret Etti…

Asiye Sultan Anaokulu Müdür Müdürü Meral UĞUR, Müdür Yardımcısı Gül AVCIOĞLU ve öğrencilerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN ´ı makamında ziyaret ederek “Tek Yürek Tek Millet” projelerini tanıttı.

Okul Müdürümüz İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN’a değerler hareketi  Mart ayı değeri olan milli birlik ve beraberlik kapsamında öğretmen ve veliler tarafından hazırlanan “Tek Yürek Tek Millet” adlı programın içeriği hakkında bilgi verdi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN; “Halkımızın birlik ve beraberlik gücünü yansıtan ,vatan ve millet sevgisini aşılayan, kardeşlik duygusunun varlığını bize tekrar ispatlayan şanlı 15 Temmuz destanını, şehit ve gazilerimize minnettarlığımızı sunmayı amaçladığınız etkinlikler için emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.  ” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN ‘ın ziyarete gelen minik öğrencilerimize hediye takdimi ile ziyaret sona erdi.

11-03-201911-03-201911-03-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.