AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ataköy İlkokulu Akıl ve Zeka Oyunları Atölyesi İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın Katılımıyla Açıldı...

Ataköy İlkokulu Akıl ve Zeka Oyunları Atölyesi İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın Katılımıyla Açıldı...

Öğrencilerimizin oyun oynayarak karar verme, problem çözme, dikkat, hafıza, konsantrasyon, akıl ve mantık yürütme, görsel algı, soyut düşünme gibi yeteneklerimizi geliştirmesi amacıyla kurulan Akıl ve Zeka Oyunları Atölyesi İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın  katılımıyla açıldı.

Ataköy İlkokulu'nda düzenlenen atölye açılışına İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın yanı sıra Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Fatih AKÇİL, Şube Müdürümüz Hikmet TUNCER, Ataköy Mahalle Muhtarı Muharrem ÖZDEMİR, okul müdürlerimiz, velilerimiz, öğretmen ve öğrencilerimiz  katıldı.

2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Ataköy İlkokulu'nda Akıl ve Zeka Oyunları Atölyesi açılışını yaparak; " Akıl ve Zeka Oyunları Atölyelerinin öğrencilerimizin yeteneklerine yenilerini eklemelerini sağlayacakları kaliteli bir ortam, akademik başarılarına da katkı sağlayacağına inanıyorum. Atölyelerin öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyorum. Öğrencilerimizin derslerinden geri kalmadan boş zamanlarında atölyemizi etkili bir şekilde kullanmaları çok önemli. Atölyemizin oluşturulmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Ardından protokol tarafından gezilen atölyemizde okul öğrencimiz Şeyma ÇELİK, kısa bir sunum gerçekleştirdi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN öğrencilerimizle atölyemiz içerisinde yer alan zeka oyunlarını oynadı.

Öğrencilerimizin İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'a çiçek sunumlarıyla program sona erdi.

25-12-201925-12-201925-12-201925-12-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.