AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Avrupa Birliği Proje Katılımcı Öğretmenlerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ı Makamında Ziyaret Etti...

Avrupa Birliği Proje Katılımcı Öğretmenlerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN'ı Makamında Ziyaret Etti...

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün hazırladığı, Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenmeye değer bulunan Geleceğin Dahileri İçin DEHA  'Değerler Hareketi' isimli Avrupa Birliği Proje katılımcısı olan 10 öğretmenimiz Şube Müdürümüz Mustafa GÜNAY eşliğinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ı ziyaret etti.

Projenin dördüncü ve son akışı olan Estonya hareketliliği Estonya'nın Tallin şehrinde "Tallin Üniversitesinde" 27 Ağustos- 04 Eylül 2019 tarihlerinde gerçekleştirildi. Proje katılımcıları, Değerler Eğitiminde Avrupa'da kullanılan materyalleri tanıma, online materyal öğrenme, bilgisayar ve android sistemleri, teknolojik materyal hazırlama teknikleri, değerler eğitiminde kullanılabilecek öğrenim stratejileri konularında aldıkları eğitimleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN' a aktardı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; "Öğretmenlerimiz öğrendikleri yeni yöntem ve teknikleri ülkemize transfer etme imkanı buldu. Proje ile kurumlar ve Avrupalı kuruluşlar arasında oluşturulan uluslararası işbirlikleri sayesinde Avrupa düzeyinde iyi örneklerin yaygınlaşmasına ve değerler eğitiminde yeni yaklaşımlar geliştirebilme fırsatı yakaladılar" dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın projenin ilimiz eğitim öğretiminde faydalı olması temennisi ve emeği geçenlere teşekkür etmesiyle ziyaret sona erdi.

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.