AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bakanlık Soru Havuzu Çalışmaları Toplantısı İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Başkanlığında Yapıldı

Bakanlık Soru Havuzu Çalışmaları Toplantısı İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN Başkanlığında Yapıldı

Ölçme Değerlendirme Genel Müdürlüğümüzün üç yıl sürecek olan çalışmasında yer alacak Okul Müdürlerimiz süreçle ilgili görüş alışverişinde bulunmak ve planlama yapmak için İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN başkanlığında toplandı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz Toplantı Salonunda yapılan toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN'ın yanı sıra Müdür Yardımcımız Fatih AKÇİL ile pilot okul olarak belirlenen  Ortaokul ve  Lise Müdürümüz katıldı.

Toplantıda İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN; "Bakanlığımızca oluşturulacak olan ortaokul, lise ve yabancı dil soru havuzlarına destek verilmesinin amaçlandığı çalışma için okullarımızda görevli öğretmenlerimizden Ölçme Değerlendirme Genel Müdürlüğümüze sorular gönderilecek; bu sorular öğretmen ve öğrencilerimizin faydalanabilmesi için EBA (Eğitim Bileşim Ağı) üzerinden erişime açılacaktır. Bu yıl pilot okullarımızda uygulanacak çalışma, önümüzdeki eğitim öğretim yılından itibaren ilimizdeki tüm okullarımızın katılımı ile devam edecektir." dedi.

Yapılacak iş ve işlemlerle ilgili bilgilendirmenin yapıldığı ve görüş alışverişinde bulunulan toplantı iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

11-09-201911-09-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.