AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bana AB’ yi Anlat Yarışmaları Ödül Töreni….

Bakanlığımız Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan“Öğrenciler AB’ yi Öğreniyor” projesi kapsamında yapılan “Bana AB’yi Anlat”Yarışmalarında ilimizden derece alan öğrencilerimize Bakanlık tarafından gönderilen ödülleri 26 Haziran 2015 Cuma günü İl Milli Eğitim Müdürlüğü makamında verildi.  
Bana AB’ yi Anlat Yarışmaları Ödül Töreni….

Slogan Yarışması İl Birincisi öğrencimiz Sinanpaşa Ahmetpaşa Ortaokulu öğrencisi İbrahim TETİK ile Resim Yarışması İl Birincisi öğrencimiz Aydın Doğan Bilim ve Sanat Merkezi öğrencisi Aslı PEKTÜRK’ e dizüstü bilgisayar; Resim Yarışması İl İkincisi Sinanpaşa Ahmetpaşa Ortaokulu öğrencisi Hüseyin SEZER’ e gümüş madalyası ve bisikleti İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN tarafından takdim edildi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN, öğrencilerimize başarıların devamını dilerken bu başarıda emeği geçen Öğretmenlerimiz Esma Ayşe UÇAK ve Yusuf YILDIZ ile Sinanpaşa Ortaokulu Müdürü Bilgin DÖNMEZDEMİR ve Aydın Doğan Bilim Sanat Merkezi Müdürü Hakan GÜMÜŞ’ e de katkılarından dolayı teşekkür etti.

Sayın YALÇIN ayrıca eğitimin sadece akademik başarılardan ibaret olmadığını öğrencilerimizin güzel sanatlar alanlarında olduğu gibi diğer alanlardaki bireysel kabiliyetlerinin de mutlaka değerlendirilmesi gerektiğini belirterek bu tip sosyal ve kültürel faaliyetlerde aktif olarak yer alan öğrencilerimizin aynı zamanda akademik başarılarının da yüksek olduğuna dikkat çekti.

     

 

 

 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.