AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Başarılı Sporcumuz Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN´ı Ziyaret Etti...

Başarılı Sporcumuz Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN´ı Ziyaret Etti...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Muğla'da yapılan Halter Genç B Erkekler Türkiye Birinciliği Müsabakalarında Türkiye 3.'sü olan Emin ÖLMEZ'i makamında kabul ederek, başarılı sporcumuzu tebrik etti.

Ziyarette başarılı halterci öğrencimiz Emin ÖLMEZ'e Afyonkarahisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Osman TEZGİDEN ve Halter Antrenörü Abdürrezzak AVCI eşlik etti.

Afyonkarahisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  9. Sınıf öğrencimiz Emin Ölmez, 18-20 2020 Şubat tarihleri arasında Muğla'nın Dalaman ilçesinde yapılan Gençler Türkiye Şampiyonası Halter müsabakalarında 67 kg sıkletinde toplam 202 kg kaldırarak Türkiye 3'sü olmasından duyduğu mutluluğu İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ile paylaştı.

Öğrencimizi tebrik eden YALÇIN, Afyonkarahisar'ın okul sporlarında gerek katılım gerekse başarı yönünden hızla ilerlediğini ifade ederek, " Çeşitli müsabakalarda sporcularımız dereceler elde ederek bizleri gururlandırıyor. Emin ÖLMEZ de bizleri halter sporunda elde ettiği başarı ile gururlandırdı. Kendisini kutluyor başarılarının devamını diliyorum. Bu başarıda katkı sağlayan antrenör ve öğretmenlerimize ayrıca teşekkür ediyor Avrupa ve Dünya şampiyonalarında da sporcumuzdan derece bekliyorum " dedi.

Başarılı halterci öğrencimiz Emin ÖLMEZ; " İl Milli Eğitim Müdürümüzün beklentileri doğrultusunda daha çok çalışıp önce Milli Takıma gireceğim, okulumu, ilimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğim" dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın öğrencimize hediye takdiminin ardından ziyaret sona erdi.

26-02-202026-02-2020

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.