AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Benim İçin Önemlisin” Projemizin Farkındalık Eğitimleri Hızla Devam Ediyor…

İl Millî  Eğitim Müdürlüğümüze  ait olan ve   Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından EDES 2015 Programı  doğrultusunda  desteklenen,  “Benim İçin Önemlisin” isimli  projemiz kapsamında  Şubat  ayında  başladığımız   “Engellilere  Yönelik  Farkındalık  Eğitimleri” ne  24  Mayıs  2016  Salı  günü  Anemon Otel’ de devam   edildi.
“Benim İçin Önemlisin” Projemizin  Farkındalık  Eğitimleri  Hızla  Devam  Ediyor…

    Uzman  Psikolog  Özkan  Şenol  tarafından  verilen  eğitimlerin  ilk  etabına  ilimiz genelindeki kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan 103 daire amiri ile İl Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN katıldı. Eğitim sırasında söz alan Sayın Yalçın, “Hepimiz birer engelli adayıyız. Özellikle  kamuda çalışan engelli personelimiz desteklendiği ve yüreklendirildiği zaman  kurumlarımıza mutlaka olumlu katkıları olacaktır. Biz daire amirleri olarak   bu  anlamda engelli  personelimiz  için  daha hassas olmalıyız” dedi.

   

      Aynı  gün  öğleden  sonra  ilimiz  merkezi ve Bayat, Çobanlar, İscehisar, Şuhut ve Sinanpaşa ilçelerimizde görev yapan okul müdür yardımcısı ve müdür başyardımcılarına Uzman Psikolog Özkan Şenol tarafından verilen eğitimde katılımcı sayısı 319 personele ulaştı.

 

Eğitimlerimizin son etabını ise ilimiz genelinde çalışan 300 engelli kamu personeli grubu oluşturmuştur. Yine Uzman Psikolog Özkan Şenol tarafından verilen “Kamu Personeli Motivasyon  Semineri” nde katılımcıların oldukça heyecanlı ve memnun oldukları gözlemlendi.

25-05-201625-05-2016

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.