AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Beyaz Bayrak Projesi Töreni...

Bakanlığımız ile Sağlık Bakanlığı arasında imzalanan “Beyaz Bayrak Projesi” ne ait işbirliği protokolü gereği, Halk Sağlığı Müdürlüğü ve Müdürlüğümüzce ortaklaşa yürütülen Beyaz Bayrak Projesi kapsamında 2014-2015 eğitim öğretim yılında temizlik ve hijyen açısından ilimiz merkezindeki 17 okul Beyaz Bayrak” ve “Temiz Okul Sağlıklı Okul”sertifikası almayı hak etmiştir.
Beyaz Bayrak Projesi Töreni...

  Okullarımızın yöneticilerine 23 Ekim 2014 tarihinde saat 15.30’da ilimiz merkez Hoca Ahmet Yesevi İlköğretim Kurumu konferans salonunda düzenlenen törenle ödülleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve İl Halk Sağlığı Müdürü Uz.Dr.Lütfi AKGÜN tarafından  takdim edilmiş olup, çocuklarımızın sağlıklı büyümeleri ve sağlıklı ortamlarda eğitim görebilmeleri adına tüm okullarımızın eğitimde olduğu gibi okullarımız daha temiz ortamlar ve hijyen açısından da çalışmalarının devamını diler teşekkür ederiz.

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.