AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilgi Evlerinden Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret...

Bilgi Evlerinden Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret...

                 Afyonkarahisar Belediyesi ,İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve sivil toplum kuruluşlarının ortak protokolü ile faaliyet gösteren bilgi evlerimiz açıldığı günden bugüne en başarılı sınavını verdi. 2016 Teog sonuçlarına  göre Afyonkarahisar il genelinde ilk 300’e giren bilgi evi öğrencileri ve bilgi evi yöneticileri İl Milli Eğitim Müdürümüz  Metin YALÇIN’ı ziyaret ettiler. Ziyarette İl Milli Eğitim Şube Müdürü Gürbüz BIDIK,  Şehit Üstteğmen  Sami ÇİFCİ Bilgi Evi , Karşıyaka İbrahim ÖZKUL Bilgi Evi , Necip Fazıl KISAKÜREK Bilgi Evi yöneticileri ve öğrencileri katıldı. İl Milli Eğitim Müdürümüz  Metin YALÇIN öğrencileri ve bilgi evi yöneticilerini  başarılarından dolayı tebrik etti. Öğrencilerimizin ve bilgi evlerinin başarılarının artarak devam etmesi konusunda memnuniyetlerini aktardı. İl Milli Eğitim Müdürümüz  Metin YALÇIN İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Afyonkarahisar Belediyesi ve sivil toplum kuruluşlarıyla böylesine kolektif bir çalışma yapmaktan hoşnut olduğunu dile getirdi. İl Milli Eğitim Müdürümüz  Metin YALÇIN öğrencilere başarılarındaki gayretlerine özellikle dikkat çekerek öğrencilerimize destekleme ve yetiştirme kurslarında emek sarf eden öğretmenleri ve velileri  başarılarından dolayı kutladı.

              Ayrıca Karşıyaka İbrahim ÖZKUL Bilgi Evi Yöneticisi Yaşar GÜVEN, Şehit Üstteğmen  Sami ÇİFCİ Bilgi Evi Yöneticisi Mustafa UZUN  müdürümüze , şube müdürlerine ve Milli Eğitim  çalışanlarına bilgi evindeki destekleme yetiştirme kurslarına vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ederken Afyonkarahisar Belediyesi tarafından öğrencilerimize verilecek olan hediyeler için yapılacak olan ödül törenine davet etti.

 

              Bilgi Evi öğrencilerinden Ezgü Aybüke ÇAKMAK İl Milli Eğitim Müdürümüze,Afyonkarahisar Belediye Başkanımız Burhanettin ÇOBAN’a kendilerine destekleme ve yetiştirme kurslarıyla  sundukları destekten dolayı teşekkür ederken bu başarıda emeği geçen kurs  öğretmenlerine ve bilgi evi yöneticilerine tüm arkadaşları adına teşekkür etti.

               İl Milli Eğitim Müdürümüz  Metin YALÇIN öğrencilerimize hediyeler takdim edip tüm katılımcılara ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

08-09-2016

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.