AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilim Yarışmasında İlimiz Merkez Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’ndan Türkiye Üçüncülüğü...

İlimiz Merkez Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu projesi, Samsung Geleceğin Mucitleri Bilim Yarışmasında finale kaldıktan sonra jürinin yaptığıdeğerlendirme sonucunda Türkiye üçüncülüğüne layık görülmüştür.
Bilim Yarışmasında İlimiz Merkez Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’ndan Türkiye Üçüncülüğü...

Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Teknoloji ve Tasarım Öğretmeni Savaş ÖZBEY’in danışmanlığını yaptığı 7-B sınıfı öğrencisi Nur Sena ŞANLI’nın " Ağrısız Sedye " konulu çalışması, Samsung Geleceğin Mucitleri Bilim Yarışmasında Türkiye derecesi alarak ilimizi başarıyla temsil etmiştir. Ayrıca, bu çalışma ile projede dereceye giren tek devlet okulu olma unvanı kazanmıştır.

İl Milli Eğitim Şube Müdürü Gürbüz BIDIK,  okul yönetimi,  öğrenci ve öğretmenlerini makamında kabul eden Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN  ”Göstermiş olduğunuz başarıdan dolayı sizleri tebrik eder,  çalışmalarınızın ve başarılarınızın devamını dilerim” dedi.

İlimize bu dereceyi kazandıran öğrenci,  öğretmen ve okul yönetimini tebrik ediyoruz.

SAMSUNG GELECEĞİN MUCİTLERİ 2. BİLİM YARIŞMASI´NDA İLK 3´E GİREN PROJELER

 

Üçüncü

Ağrısız Sedye

Nur Sena ŞANLI

Afyonkarahisar Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

http://www.samsunggeleceginmucitleri.com/Page/80/sonuclar.html

 

 

 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.