AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Bir Mektup, Bir Kitap, Bir Dost Projesi” Kitapları İhsaniye Üçlerkayası İlkokuluna Ulaştırıldı...

 Afyonkarahisar Valiliğine ait ve Sayın Başbakanımızın Eşi Dr. Sare DAVUTOĞLU Hanımefendi himayelerinde İl Milli Eğitim Müdürlüğümüztarafından yürütülmekte olan“ Bir Mektup, Bir Kitap, Bir Dost Projesi ” bu kez İhsaniye İlçesi Üçlerkayası İlkokulunda idi.
“Bir Mektup, Bir Kitap, Bir Dost Projesi”  Kitapları  İhsaniye  Üçlerkayası İlkokuluna Ulaştırıldı...

      İlimiz  merkez  Kazım  Özer İlkokulu öğrencileri “ Bir Mektup ve Bir Kitap İle Uzaklarda Senin de Bir Dostun Olsun” sloganıyla topladıkları toplam 366 kitabı 27 Kasım 2015 Cuma günü İhsaniye Üçlerkayası İlkokuluna teslim etti.  Okulu ziyarette İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, İhsaniye Kaymakamı Hamit BAĞLAMA, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat SARITAŞ , İlçe  Millî  Eğitim  Şube  Müdürü  Mahsun  GÖNEN,  Kazım Özer İlkokulu Müdürü  İbrahim YILDIRIM, Kazım  Özer İlkokulu öğrencileri, öğretmenleri  ve  Müdürlüğümüz Ar-Ge Birimi  Görevlisi  Proje  Koordinatörü Göktül AKPINAR da hazır bulundular.

     İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın YALÇIN Proje çerçevesinde ilimiz genelindeki tüm ilçelerimizden  seçilen  köy ilkokullarımızla eşleşen, merkez ilçedeki 17 ilkokulumuz tarafından  kitap  teslimlerinin  devam  ettiğini  ve  aralık  ayı ortasına  kadar tüm teslimatların yapılacağını belirterek ilimiz genelinde kitap okuma ve mektup arkadaşlığı konusunda  oluşan  bu  olumlu sinerjinin devam edeceğini belirtti  ve  23 Kasım 2015 Pazartesi günü  de Hocalar Akçadere Köyü İlkokuluna 2287 kitap ve çeşitli yardım malzemeleri toplayarak  teslim  eden  Kazım  Özer İlkokulu  yöneticileri, öğrencileri, ve öğretmenlerine   teşekkür etti.

30-11-2015 30-11-2015
 

 30-11-2015 30-11-2015 30-11-2015

 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.