AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Cumhuriyetimizin 94´üncü Yılı Büyük Bir Coşku İçinde Kutlandı...

Cumhuriyetimizin 94´üncü Yılı Büyük Bir Coşku İçinde Kutlandı...

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Programına Sayın Valimiz Mustafa TUTULMAZ ve Eşi Fatma TUTULMAZ’ın yanı sıra Milletvekilleri Ali ÖZKAYA, Hatice Dudu ÖZKAL, Burcu KÖKSAL ve 25. Dönem Milletvekili Halil ÜRÜN, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Özdemir ŞAN, Belediye Başkanı Burhanettin ÇOBAN, Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Mustafa SOLAK, Vali Yardımcımız Erhan GÜNAY, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, ilimiz protokolü, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

 Atatürk Kapalı Spor salonunda yapılan tören, Sayın Valimiz Mustafa TUTULMAZ’ ın, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Özdemir ŞAN’ın ve Belediye Başkanı Burhanettin ÇOBAN’ın törene katılan öğrenciler ve vatandaşların bayramını kutlaması ile başladı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra Sayın Valimiz Mustafa TUTULMAZ’ın günün anlam ve önemini belirten konuşmasının ardından Ali Çağlar Anadolu Lisesi öğrencilerimizden Oğuzhan ŞENTÜRK tarafından okunan ‘Bir Bayrak Rüzgâr Bekliyor’ şiiri, Afyon Kocatepe Üniversitesi Halkoyunları ekibinin gösterisi ve Afyonkarahisar Belediye Mehteran Takımı’nın gösterisi büyük beğeni topladı. Afyon Kocatepe Üniversitesi Çok Sesli Çocuk Korosu’nun mini konseriyle devam eden program, Müdürlüğümüzce düzenlenen ‘Cumhuriyet ‘ konulu kompozisyon, şiir ve resim yarışmalarında dereceye giren öğrencilerimize Valimiz Sayın Mustafa TUTULMAZ ve diğer protokol üyeleri tarafından ödüllerinin takdim edilmesi, hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sonlandırıldı.

30-10-201730-10-201730-10-201730-10-201730-10-2017

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.