AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Değirmenayvalı İlkokulumuz Model Uçak Atölyesi Açtı…

Değirmenayvalı İlkokulumuz  Model  Uçak Atölyesi  Açtı…

Değirmenayvalı İlkokulu Müdürü Osman ÇÖLGEÇEN ve sınıf öğretmeni Ahmet BİLİK İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ı makamında ziyaret ederek okullarında Türk Hava kurumu Afyonkarahisar Şubesi işbirliği ile açtıkları Model  Uçak Kursu Atölyesi  hakkında bilgi verdi. Kursa katılmak isteyen gönüllü öğrencilerle seviye gurupları oluşturarak çalıştıklarını dile getiren ÇÖLGEÇEN, Bu çalışmalarla öğrencilerin el becerilerini geliştirmeyi hedeflediklerini Öğrencilerin severek yaptığı çalışmalar sırasında yaparak yaşayarak öğrendiklerini dile getirdi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; Yapılan çalışmalar ile ilgili süreci baştan itibaren ilgiyle takip ettiğini, 2023 Eğitim Vizyonumuzun temeline uygun bu tarz faaliyetleri her zaman desteklerini, öğrencilerimizin zevkle yaptığı çalışmalarda öğrenmelerinin daha kalıcı olduğunu belirtti. Yapılan çalışmalar için okul idaresi ve öğretmenlerine çok teşekkür  etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın  Değirmenayvalı İlkokulu öğrencilerimize kitap hediyesinin ardından ziyaret sona erdi.

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.