AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dijital Öğrenme ve Öğrenme Fırsatlarına Erişim Semineri...

Hayat Boyu Öğrenme konusunda yetişkinlerin farkındalık ve kültürünü artırmak, özellikle temel becerilerinin geliştirilmesi yoluyla yetişkinlerin yeterliliklerini geliştirmek, yetişkinler için daha esnek ve kolay bir yol olan uzaktan öğrenme yöntemiyle Hayat Boyu Öğrenme...
Dijital Öğrenme ve Öğrenme Fırsatlarına Erişim Semineri...

Hayat Boyu Öğrenme konusunda yetişkinlerin farkındalık ve kültürünü artırmak, özellikle temel becerilerinin geliştirilmesi yoluyla yetişkinlerin yeterliliklerini geliştirmek, yetişkinler için daha esnek ve kolay bir yol olan uzaktan öğrenme yöntemiyle Hayat Boyu Öğrenme fırsatlarına erişimlerini arttırmak amacıyla Avrupa Komisyonu Eğitim ve Kültür Genel Müdürlüğü tarafından 2014-2015 Yetişkin Eğitimi Avrupa Gündemi Uygulaması başlığı altında desteklenen “Türkiye Yetişkin Öğrenme Gündemi Uygulamaları II” Bakanlığımızca yürütülmektedir.

Bu kapsamda "Dijital Öğrenme ve Öğrenme Fırsatlarına Erişim" semineri düzenlendi.

 Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünün "Dijital Öğrenme ve Öğrenme Fırsatlarına Erişim" Semineri 16 Nisan 2015 tarihinde 13.00 - 17:00 saatleri arasında Rehberlik Araştırma Merkezi Salonu´nda gerçekleştirildi. Seminere İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Metin YALÇIN, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Temsilcisi Şahmurat Şahiner,  İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mevlüt ÇINAR,Halk Eğitimi Merkezi Ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Murat Diktaş, Merkez Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Kaya Penbegül ve kursiyerlerimiz katılmıştır.Seminerde, İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Metin YALÇIN ve Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Temsilcisi Şahmurat Şahiner konuşma yapmışlardır. Semineri; Diksiyon ve Kişisel Gelişim Eğitmeni Nebahat PARLAK sunmuştur. Seminere yoğun ilgi gösterilmiş ve seminer sonunda katılımcılara katılım belgesi verilmiştir.

 

 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.