AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dünya Bilek Güreşi İkincisi Öğrencimizden Müdürümüze Ziyaret...

    Malezya’da düzenlenen “2015 Dünya Bilek GüreşiŞampiyonası”na ülkemizi temsilenkatılan ve derece elde eden Ahi Evran Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi 12.sınıf öğrencisi, millîsporcumuzSultan SİVRİHİSARLI,Okul Müdürü Abdullah Cemal TOLA, Müdür yardımcısı Erhan BATMAZ veBeden Eğitimi öğretmeni Tuncer DEMİR eşliğindeMillî Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN’ı makam odasında ziyaret etti.
Dünya Bilek Güreşi İkincisi Öğrencimizden Müdürümüze Ziyaret...

       Malezya’nın  başkenti  Kuala Lumpur’da düzenlenen “37. Dünya Bilek Güreşi Şampiyonası”nda  millî  takımda yer alan öğrencimiz  Sultan SİVRİHİSARLI,  sol kolda dünya ikincisi, sağ kolda ise dünya üçüncüsü olarak  gurur verici bir başarıya imza atmıştır. Sayın Müdürümüz kendisiyle ve Ahi Evran Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi  heyetiyle yaptığı görüşmede bu başarısından dolayı öğrencimizi tebrik ederek ödüllendirdi. Ayrıca kendisine verdikleri destekten dolayı da Okul Yöneticilerine  ve  öğretmenlerine teşekkür etti.

ADNAN_KALAYCIOGLU  

 

 

 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.