AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dünya Karate Şampiyonu Öğrencimiz Ayşe YILMAZ İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ı Ziyaret Etti...

Dünya Karate Şampiyonu Öğrencimiz Ayşe YILMAZ İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN'ı Ziyaret Etti...

Fatih Anadolu Lisesi 12/B sınıfı öğrencimiz Ayşe YILMAZ ve Okul Müdürümüz Murat KUYUCU İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN 'ı makamında ziyaret ederek başarılarının verdiği mutluluğu paylaştılar.

Milli Sporcu ve Dünya Şampiyonu Öğrencimiz Ayşe YILMAZ nazik kabullerinden dolayı İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN'a teşekkür ederek 23-27 Ekim tarihlerinde Şili-Santiago'da düzenlenen Dünya Karate Şampiyonasına katılım sürecini ve yaptığı müsabakaları anlattı.

Ziyaretleri nedeniyle konuklarına teşekkür ederek sözlerine başlayan İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN; "Öğrencimiz Ayşe YILMAZ, Dünya Karate Şampiyonası Ümit Genç  U/21 kategorisinde ülkemizi temsil ederek bizleri ve ilimizi onurlandırmıştır. Ülkemizi temsilini Dünya birinciliği ile taçlandırmış, bayrağımızı en üstte dalgalandırarak milyonlarca vatandaşımızı sevindirmiştir. Kendisini tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum. İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak çocuklarımızın, gençlerimizin çok yönlü olarak yetişmesi, başarılı olarak kendilerini ve ülkelerini mutlu edecek tüm faaliyetlerini destekliyoruz. Ayrıca öğrencimize bu süreçte destek olan Okul Müdürümüze, öğretmenlerimize, ailesine ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum " dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN'ın Milli Sporcu adayımıza hediye takdimi ile ziyaret sona erdi.

07-11-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.