AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

e- Sınav Salonumuz Afyonkarahisar‘da Hizmete Açıldı...

e- Sınav Salonumuz Afyonkarahisar‘da Hizmete Açıldı.
e- Sınav Salonumuz Afyonkarahisar‘da Hizmete Açıldı...

        Milli Eğitim Bakanlığının Motorlu Taşıt Sürücü Adayı Sınavının elektronik ortamda yapılabilmesi için son teknoloji ile hazırlanan e-sınav salonundan toplam 20 kursiyer yararlanabilecek. e-sınav salonu açılışına Sayın Vali Yardımcımız Erhan GÜNAY, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız, şube müdürlerimiz, MTSK kurs temsilcileri ve diğer misafirlerin katılımıyla Hoca Ahmet Yesevi Ortaokulu ek binasında bulunan e-sınav salonu ilimizde hizmete açıldı.

     Açılış konuşmasını yapan  İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Metin YALÇIN; Afyon il milli eğitim müdürlüğünün  yine ilkler arasında yer alıyor olmasından onur duyuyorum. Milli Eğitim Bakanlığımıza bağlı 29uncu  e - sınav salonu bugün itibari ile hepimizin hizmetine açılacak. Uzun çalışmalar sonucunda hazırlanan bu salon için 48 personelimiz eğitim aldı. Salonumuzda, 20 si asil 5 i yedek toplam 25 bilgisayarda 20 adayımız  sınava girebilecekler. Salonda yer alan tüm cihazları en az 2 saat elektrik kesintisine karşı açık bulundurabilecek güç kaynağı bulunmaktadır. Randevu sistemi işlerimizi daha da kolaylaştıracak. Örneğin bugün aldığınız randevu ile randevu tarihini takip eden  ilk  oturumda aday sınava  girme şansı bulacak. Sınava girdikten sonra hemen sonucu da öğrenebilecek. Üstelik başarısız olunması halinde ise iki hafta içinde tekrar sınava girme şansı olacak. Hayatımızı kolaylaştıracak e-sınav salonu Hepimiz için hayırlı olsun diyerek sözlerini tamamladı. .

 

      Sayın Vali Yardımcımız Erhan GÜNAY, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve protokol üyelerinin katılımıyla kurdele kesilerek e-sınav salonunu hizmete açıldı.

16-03-201716-03-201716-03-201716-03-201716-03-201716-03-201716-03-2017

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.