AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Efsane Haltercimiz Halil MUTLU'yu İlimizde Ağırladık...

Efsane Haltercimiz Halil MUTLU'yu İlimizde Ağırladık...

Kocatepe Ortaokulumuzun 'Öğrenciler Örnek Şahsiyetlerle Buluşuyor' çalışması kapsamında gerçekleştirilen Kariyer Günü Etkinliği Programında, halterde Avrupa, Dünya ve Olimpiyat şampiyonumuz Halil MUTLU öğrencilerimizle buluştu.

Kariyer Günü Etkinliği kapsamında Kocatepe Ortaokulumuza gelen Milli Haltercimiz Halil MUTLU öğrencilerimizin hazırladığı pankartlar ve coşkulu tezahüratlarla karşılandı. İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Feyzullah DERİCİ, öğretmen ve öğrencilerimizin katıldığı programda, 'Dinamo' lakaplı efsane sporcumuz Milli Haltercimiz Halil MUTLU okulumuz konferans salonunda öğrencilerimizle söyleşi yaptı.

 Ünlü sporcumuzun hayatı ve başarılarını anlatan video gösterisi ile başlayan programda Okul Müdürümüz Tahsin SAVAŞ, Örnek Şahsiyetler Öğrencilerimizle Buluşuyor etkinliği kapsamında bizi kırmayarak okulumuza gelen Halil MUTLU´ya teşekkür etti. Öğrencilerimize sporun önemi, kendi hayatı ve başarılı olmak için yapılması gerekenler ile ilgili bilgiler veren Halil MUTLU, daha sonra öğrencilerimizden gelen soruları yanıtladı. Çok eğlenceli bir ortamda geçen konferans salonundaki programın sonunda İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Feyzullah DERİCİ Milli Sporcumuza teşekkür plaketi sundu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; " Spor hayatında 5 dünya şampiyonluğu, 10 avrupa şampiyonluğu, 3 olimpiyat şampiyonluğu bulunan ve 20'den fazla dünya rekoru kıran Milli Sporcumuz Halil MUTLU kişiliği, yaşamı, sporculuğu bakımından öğrencilerimize ve sporcularımıza rol model oldu. Kendisine katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Program Halil MUTLU'nun öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizle sohbet ederek fotoğraf çektirmesiyle sona erdi.

07-11-201907-11-201907-11-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.