AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Kurumu Müdürleri Kurulu Toplantısı İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Başkanlığında Yapıldı…

Eğitim Kurumu Müdürleri Kurulu Toplantısı İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Başkanlığında Yapıldı…

Afyon Lisesi Konferans Salonunda yapılan toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Müdür Yardımcımız Mevlüt ÇINAR, şube müdürlerimiz ve okul müdürleri katıldı.

Eğitim ve öğretim ile ilgili değişen mevzuatın incelenmesi ile başlayan toplantı 2017-2018 eğitim-öğretim yılının genel değerlendirilmesi ve öğrenci başarılarının artırılması konularında görüş alışverişinde bulunuldu.

Toplantının gündem  maddelerini  değerlendiren   İl Millî  Eğitim  Müdürümüz  Metin  YALÇIN, 2017-2018 eğitim-öğretim  yılının  bir  olumsuzluk yaşanmadan  tamamlandığını söyleyerek  tüm  okul/ kurum  müdürlerine  teşekkür  etti.  Yapılan Merkezi Sınav analizlerinin  yapılmasını  ve  okulların  durumunun  geçmiş  yıllarla  kıyaslanarak  ele  alınması  gerektiğini  belirtti. İlkokuldan  ortaokula  geçişin önemli bir süreç olduğunu, velilerimize ve öğrencilerimize rehberlik edilmesinin öneminden  bahsetti.

Okul  müdürlerinin  de  gündem  maddeleriyle  ilgili  görüş  belirtmeleri  ve İl Millî  Eğitim  Müdürümüz  Metin  YALÇIN’ın  yaz  tatiliyle  ilgili  iyi  dilek ve temennilerde bulunmasının ardından  toplantı  sona  erdi.

21-06-201821-06-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.