AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Kapsamında 3 Projemiz Sıralamaya Girdi...

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Kapsamında 3 Projemiz Sıralamaya Girdi.
Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Kapsamında 3 Projemiz Sıralamaya Girdi...

Eğitim ve Öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların geliştirilmesi, yaygınlaştırılması amacı ile 2016-2017 eğitim ve öğretim yılında Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından 5.si düzenlenen "Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri" kapsamında başvurular alınmış ve ödül başvuru raporlarının değerlendirme sürecinin tamamlanmasının ardından Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün ´ Doğru Analiz, Doğru Hedef´ Projesi, Afyonkarahisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ´Münazara İle Okula Devam´ Projesi ve Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi ´Konuşan Duvarlar´ Projesi ile 3357 proje arasından saha değerlendirmesine kalarak başarı gösterdi. İlimiz Türkiye genelindeki 189, Ege Bölgesindeki 15 proje arasına girmiştir. 

 

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; eğitimde başarıyı artırmak için yapılan bu projelere katkı sunan herkese teşekkür etti. Bu çalışmaların önemine değinen YALÇIN saha incelemelerinde sunacak olduğumuz projeler ön sıralarda yerini alacağını ve projelerin ülke çapında tüm öğretmen, öğrenci ve velilerimize katkı sağlayacağını düşündüğünü sözlerine ekledi. Ayrıca pek çok proje arasından sıyrılarak saha incelemelerine kalmış olan projelerimizin il müdürlüğümüzün onur kaynağı olduğunu ifade etti.

22-05-2017

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.