AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Emine Efiloğlu Anaokulu Öğrencilerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ı Makamında Ziyaret Etti…

Emine Efiloğlu Anaokulu Öğrencilerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN’ı Makamında Ziyaret Etti…

Emine Efiloğlu Anaokulu Müdürü Okan ÖZDEMİR, Anaokulu Öğretmeni Nur ÖZCAN ve minik öğrencilerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN ´ı makamında ziyaret ederek sınıflarında yaptıkları Türk Bayrağı tabloyu takdim etti.

Emine Efiloğlu Anaokulu Müdürü Okan ÖZDEMİR İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz Değerler Eğitimi kapsamında mart ayı konusu “Milli Birlik, Beraberlik ve Kardeşlik”  temasına uygun olarak, bizim en büyük birleştiricimiz şanlı Türk Bayrağımızı sınıflarında öğrencilerimizle yaparak, 24.03.2019 tarihinde Park Afyon’da sergilediklerini İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN’a anlattı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN; “Güçlü bir toplumsal yapının oluşturulması, öz değerlerine bağlı, çalışmayı, güzel ahlaklı olmayı ilke edinen erdemli kuşaklar yetiştirilmesi ile mümkündür. Bu sebeple, birey ve toplum yaşamında çok önemli bir yeri bulunan milli birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını çocuklarımıza anlamına uygun biçimde yaşatmalıyız. Millî ve manevî değerlerimize sahip çıkarak, yardımlaşma, dayanışma ve hoşgörü duygularını benimsetmeliyiz. ‘Her Elden Her Gönülden Tek Bayrak’ adıyla yapmış olduğunuz faaliyetler için Emine Efiloğlu Anaokulu öğretmenlerimizi, emeği geçen velilerimizi ve sevgili öğrencilerimizi tebrik ediyorum” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN ‘ın öğrencilerimize hediye takdimi ile ziyaret sona erdi.

02-04-201902-04-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.