AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Emine Efiloğlu Anaokulundan İl Milli Eğitim Müdürümüze Anlamlı Ziyaret...

           Emine Efiloğlu Anaokulu Öğretmeni Mürüvvet BALIM ’ ın yürüttüğü ‘’81 İle 81 Bayrak’’ projesi kapsamında Okul Müdürü Ramazan YILDIZ, Mürüvvet BALIM ve öğrencimiz İbrahim ÖZİL İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ ı makamında ziyaret etti.
Emine Efiloğlu Anaokulundan İl Milli Eğitim Müdürümüze Anlamlı Ziyaret...

 

        Proje Emine Efiloğlu Anaokulu öğrenci, öğretmen ve okul personeliyle el baskısı tekniğiyle  yaptıkları  bayrağımızı öğrencimiz İbrahim ÖZİL  İl Milli Eğitim Müdürümüze sundu. Okul Müdürü Ramazan YILDIZ Birlik ve Beraberliğe en çok ihtiyacımızın olduğu bu dönemde bağımsızlık sembolümüz olan bayrağımızı tüm illere ulaştırılmasını sağlamak ve böylece bayrak sevgisinin daha da  güçlenerek artmasını hedeflediklerini ifade etti. 

      Misafirlerimizle  kısa bir sohbet gerçekleştiren YALÇIN bu tarz  projelerin artarak devam etmesini dileyerek öğrenci, öğretmen ve idarecimizi tebrik etti. Ziyaret hatıra fotoğrafının çektirilmesiyle son buldu.

15-02-2017

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.