AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Emir Murat Özdilek Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi Yarışmalardan 7 Madalya ile Döndü...

Geleceğin şefleri  23  Mart 2016  Çarşamba  günü saat 16.00’da  Müdürümüzü makamında ziyaret ettiler. 
Emir Murat Özdilek Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi Yarışmalardan 7 Madalya ile Döndü...

      Emir Murat Özdilek Meslekî  ve  Teknik  Anadolu  Lisesinin yemek yarışmalarında derece alan öğrencileri   Şube  Müdürümüz  Mustafa  AKÇİL, Okul Müdürü Uğur TOZAN ve   öğrencilerimizi yarışmalara  hazırlayan   Yiyecek İçecek Hizmetleri Öğretmenleri  Emrah İŞİSAĞ, Nuri PULCU ve Harun AKSAKAL  eşliğinde  Müdürümüzü makamında ziyaret ettiler. Müdürümüz  Sayın  Metin  YALÇIN öğrencilerimizin başarılarının  gurur  verici olduğunu,  böyle  her gittiği yerden madalyalarla dönen  öğrencilerimizin ülkemizin geleceğinde önemli yere sahip  olduğunu belirtti.  Emeği  geçen öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi ve aileleri  tebrik ettiğini ifade  etti.

   18-19 Mart 2016 da Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonuna (TAŞFED) bağlı Fethiye Şef Mavi Profesyonel  Aşçılar  Derneğinin düzenlemiş olduğu yemek yarışmasına katılan Emir  Murat Özdilek Meslekî  ve Teknik Anadolu Lisesi  öğrencilerinden Ertuğrul Furkan ÖZTÜRK ve Mehmet Oğuz KARAKAYA tatlı kategorisinde, Yaşarcan ONDUN Taze Makarna ve Modern Türk Mutfağı kategorisinde yarışmışlardır. Öğrencilerimiz  ayrıca Fethiye Altın Ekip yarışmasına katılmışlardır. Bireysel yarışmalarda öğrencilerimiz tatlı kategorisinde 2 Altın, Modern Türk Mutfağı kategorisinde 1 gümüş, Taze Makarna kategorisinde 1 gümüş , Altın Ekip yarışmasında ise 3 Altın Madalya kazanarak toplamda 5 Altın 2 Gümüş Madalya  kazanmışlardır.

 

    Müdürümüzün   öğrencilerimize çeşitli  hediyeler vermesi  ve hatıra fotoğrafı çekimi  yapılmasının ardından ziyaret sona erdi.

23-03-201623-03-201623-03-201623-03-2016

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.