AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ı Ziyaret Etti...

Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN'ı Ziyaret Etti...

Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN 'ı makamında ziyaret ederek 17. Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri, 8. Housekeeping Olimpiyatları ve Afyonkarahisar Okul Sporları Grekoromen Gençler Güreş Müsabakalarında elde ettikleri başarıların verdiği mutluluğu paylaştılar.

Öğrencilerimize ziyaretlerinde Okul Müdürü Mükremin İÇLİ, Teknik Müdür Yardımcısı Önder KAYNAK, Yiyecek İçecek Hizmetleri Alan Şefi Emrah İŞİSAĞ, Yiyecek İçecek Hizmetleri Atölye Şefi Nuri PULCU, Konaklama ve Seyahat Hizmetleri Atölye Şefi Turhan GÜNGÖR eşlik etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN başarılarından dolayı tüm öğrencilerimizi tebrik ederek ; "Öğrencilerimiz, UNESCO yaratıcı şehirler ağına dahil olan Afyonkarahisar'ın ve okulumuz Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizin ismini tüm dünyaya duyurarak bizleri ve ilimizi onurlandırmıştır. Bakanlığımızın hedefleri arasında yer alan öğrencilerimizin kişisel bilgi beceri ve sosyal durumlarını zenginleştirmek amacıyla okullarımızın bu tür etkinliklere hazırlanması ve katılımını İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak destekliyor, her alanda gereken desteği vermeye çalışıyoruz.  Öğrencilerimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum. Ayrıca öğrencimize destek veren okul idarecilerimize, öğretmenlerimize ve değerli ailelerimize teşekkür ediyorum " dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın 17. Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri, 8. Housekeeping Olimpiyatları ve Afyonkarahisar Okul Sporları Grekoromen Gençler Güreş Müsabakalarında dereceye giren öğrencilerimize hediye takdimi ile ziyaret sona erdi.

13-02-202013-02-202013-02-2020

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.