AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin Kat Hizmetleri Atölyesi ve Sanayi Tipi Mutfak Atölyesi Açıldı...

Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin  Kat Hizmetleri Atölyesi ve Sanayi Tipi Mutfak Atölyesi Açıldı
Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin  Kat Hizmetleri Atölyesi ve Sanayi Tipi Mutfak Atölyesi Açıldı...

Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde özel sektörün istihdamında önemli yer alan Kat Hizmetleri Atölyesi ile ilk defa Sanayi Tipi Mutfak Atölyesinin açılışı İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN tarafından yapıldı.

 

Okul Müdürü Uğur Tozan’ın sunumunun ardından İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin, Turizm sektöründe marka olmak yolunda ilerleyen ilimizde nitelikli sektör elemanı yetiştirmede önemli rolü olduğunu, yerinde uygulamalı eğitimin önemini vurguladı. YALÇIN, açılışı yapılan atölyelerimizin branşlarında başarılı gençler yetiştirmesi dileğinde bulundu. Mesleki ve Teknik Eğitim Şube Müdürü Mustafa Akçil’in organizatörlüğünde açılan atölyelerin önemine değinerek, kalifiyeli personelin eğitim  sorumluluğunu  üstlenen Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine, atölyelerin yapımına ve  donatımına destek olan herkese teşekkür etti.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN ve sektör temsilcilerinin katılımıyla kurdela kesiminin ardından açılış töreni tamamlandı.

21-12-201621-12-2016

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.