AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Emirdağ Ali Rıza ve Havva Kara Anaokulumuz İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ı Ziyaret Etti...

Emirdağ Ali Rıza ve Havva Kara Anaokulumuz İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN'ı Ziyaret Etti...

Emirdağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürkan EMEKSİZ, Emirdağ Ali Rıza ve Havva Kara Anaokulu Müdürü Ayhan IŞIK, Öğretmen Dudu ATAK IŞIK ve anasınıfı öğrencilerimiz  İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN 'ı makamında ziyaret ederek başarılarının verdiği mutluluğu paylaştılar.

Okul Müdürü Ayhan IŞIK İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN'a başarılarından duydukları mutluluğu anlatarak; "Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü, 'Sıfır Atık Projesi'ndeki başarısıyla öne çıkan okulları belirledi. Ülke genelindeki bin okuldan 40'ı "Çevre Beratı" ödülüne layık görüldü. Emirdağ Ali Rıza ve Havva Kara Anaokulumuz da 40 içine girerek Çevre Beratı aldı" dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN alınan Çevre Beratı  ödülünden duyduğu mutluluğu dile getirerek başladığı konuşmasında; "Milli Eğitim Bakanlığı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı arasında imzalanan protokol ile 2018 Eylül ayından itibaren okullarda da Sıfır Atık Proje çalışmaları başlatıldı. Bu kapsamda, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bütün okul ve kurumlarda "Sıfır Atık Projesi"ne ilişkin çalışmalar yapıldı. Ayrıca öğrencilere çevre bilincini geliştirmeye yönelik eğitimler verildi. Yaptığınız çalışmalar sonucunda Türkiye genelinde bin okul arasından sıyrılarak 40 okul içerisine girmeniz ilimizi ve bizi gururlandırdı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN'ın Anaokulu öğrencilerimize hediye takdimiyle ziyaret sona erdi.

16-05-201916-05-201916-05-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.